Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Dobrovoľná vojenská príprava

MAREC - mesiac knihy

kni.jpg


 

OBECNÁ KNIŽNICA

Po 3 mesiacoch práce sme konečne vytvorili stránku Obecnej knižnice Brhlovce!!!

111.png

Po kliknutí budete presmerovaní na nový web

Zakúpenie nových knižných titulov bolo umožnené vďaka dotácií 1500€ z Fondu na podporu umenia

Veľmi pekne ďakujeme!

 

 


 

Dobrovoľná vojenská prípravaVytlačiť
 

 

V roku 2018 rezort obrany realizuje v poradí už 3. ročník tohto projektu. V snahe naplniť ambíciu informovať o ňom čo najširšiu verejnosť, by som Vás chcel požiadať  o distribúciu priložených printových materiálov na vhodné miesta vo Vašich priestoroch.

 

Dobrovoľná vojenská príprava je aktuálnou a prioritnou témou, ktorú považujeme za nevyhnutné naďalej podporovať, vysvetľovať a komunikovať smerom k verejnosti. V praxi ide o 11 týždňov trvajúci dobrovoľný základný vojenský výcvik, ktorého cieľom je dať občanom Slovenskej republiky možnosť dobrovoľne absolvovať vojenský výcvik a získať základné vojenské vedomosti, návyky, zručnosti potrebné na prípadnú obranu Slovenska.

 

Idea, že obrana štátu sa týka nás všetkých, každého občana Slovenskej republiky, je potvrdená aj výsledkami výskumov verejnej mienky na aktuálne otázky zabezpečenia obrany a bezpečnosti Slovenska. Na konci minulého roka sme na základe zberu dát zistili, že až  73 % opýtaných mladých ľudí vo veku od 18 do 28 rokov sa domnieva, že povinnosť brániť svoju vlasť je úlohou každého občana.

 


 

Zverejnené 27.3.2018 -Jana-


 

STARÁ VERZIA

Stará verzia stránky:  http://old.brhlovce.sk/


 

dnes je: 21.3.2019

meniny má: Blahoslav

webygroup
ÚvodÚvodná stránka