Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Katapult

OBECNÁ KNIŽNICA

Po 3 mesiacoch práce sme konečne vytvorili stránku Obecnej knižnice Brhlovce!!!

111.png

Po kliknutí budete presmerovaní na nový web

Zakúpenie nových knižných titulov bolo umožnené vďaka dotácií 1500€ z Fondu na podporu umenia

Veľmi pekne ďakujeme!

 

 


 

KatapultVytlačiť
 

 
   

katapult.jpg

Mestské kultúrne stredisko Levice Vás pozýva na koncert hudobnej skupiny KATAPULT - TURNÉ 2018 ,,ŠŤASTNÉ NARODENINY", ktorý sa uskutoční dňa 24.11.2018 (sobota) v športovej hale v Leviciach.

Výnimočným celoročným turné oslávi česká bigbeatová legenda KATAPULT 40 rokov svojej existencie. Skupina plánuje navštíviť všetky miesta, kde kedy koncertovala. Po úspechu májových koncertov na Slovensku pridáva ďalšie štyri a to už v novembri! Čerstvý sedemdesiatnik, legenda a frontman Olda Říha a kapela sa už nevedia dočkať! Fanúšikovia si počas dvojhodinového koncertu určite prídu na svoje, pretože v playliste na nich čakajú takmer všetky veľké hity.

Cena vstupenky : 21 €

Fanúšikovia, ktorí si zakúpia vstupenky v prvom až piatom rade pod pódiom dostanú v športovej hale jubilejné CD Katapult, ktoré bolo vydané iba pri tejto príležitosti. Cena tejto vstupenky je 30 €.

Predpredaj vstupeniek: v sieti https://www.ticketportal.sk/ alebo www.mskslevice.sk a Levická informačná agentúra, Ul. Ľ. Štúra č. 3. Tel.: 036/ 6318 037, 0903 237 037


 

Zverejnené 7.11.2018 -Jana- Vyprší o 4 dni.


 

STARÁ VERZIA

Stará verzia stránky:  http://old.brhlovce.sk/


 

dnes je: 21.11.2018

meniny má: Elvíra

webygroup
ÚvodÚvodná stránka